Girkalnyje kaktomuša susidūrė automobiliai: 1 žuvo, 6 sužeisti, kūdikis – reanimacijoje

Specialiosios tarnybos penktadienio vakarą sukeltos ant kojų dėl eismo nelaimės Raseinių rajone. Girkalnio miestelyje kaktomuša susidūrus „Audi 80“ ir „Volkswagen Golf“ automobiliams žuvo vienas žmogus. Dar 6 – sužeisti, tarp jų – ir kūdikis. Juos iš suniokotų automobilių teko vaduoti ugniagesiams.

18 val. 48 min. Bendrajame pagalbos centre (BPC) bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Raseinių r., Girkalnio sen., Girkalnio mstl. įvyko eismo įvykis susidūrė dvi transporto priemonės, yra prispaustų žmonių.

Į įvykio vietą išsiųstos Raseinių PGT pajėgos, rašoma BPC Alytaus skyriaus specialistės penktadienį operatyviai paviešintame pranešime.

Avarija įvyko, kai į Raseinius su keleive važiavęs pusamžis JAV pilietybę turintis, bet pastaruoju metu Lietuvoje gyvenantis vyras lenkdamas kitą automobilį išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą.

Jo vairuojamas „VW Golf“ automobilis trenkėsi į „Audi 80“, kuria iš Raseinių važiavo penki šeimos nariai.

„Audi“ vairuotojas žuvo vietoje. Ugniagesiai iš abiejų automobilių vadavo prispaustus žmones – visi šeši išvežti į ligoninę. „Audi“ automobilyje buvęs kūdikis – reanimacijoje.

Avarijos metu dar vienas automobilis – „Seat Ibiza“ – nuvažiavo į griovį. Juo važiavę du žmonės nenukentėjo.

no images were found

15min_lt_logo