Gerosios permainos atkeliauja į Partizanų gatvę

Raseinių miesto Partizanų gatvės gyventojai džiaugiasi sulaukę viešojo pirkimo konkursą laimėjusios UAB „Brosta“ darbuotojų. Jie atnaujina gatvę, kurios dabartinė techninė būklė yra itin bloga (asfalto danga susidėvėjusi, duobėta) ir kelia pavojų eismo saugumui. Dėl to kyla prasto susisiekimo ir sugaišto kelionei laiko problemų.

   Rekonstruojant gatvę atliekami šie darbai: atnaujinama gatvės danga, šaligatviai ir apšvietimo tinklai, įrengiami paviršiniai lauko nuotekų tinklai, pėsčiųjų, dviračių takai, diegiamos ir kitos eismo saugumo priemonės. Tikimasi, kad visa apimtimi įgyvendinus projektą „Raseinių m., Partizanų g. rekonstravimas“ bus pagerinti jos techniniai parametrai, pagerės susisiekimas ir bus užtikrintas didesnis eismo saugumas. Be to, yra numatyta ne tik šios gatvės rekonstrukcija, bet ir įrengti pėsčiųjų ir dviračių taką nuo Tiesos iki Vilties gatvių bei pėsčiųjų taką nuo Vilties iki Jurbarko gatvių.

    Projekto finansavimas yra skiriamas pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 6 prioriteto „Darnaus transporto ir pagrindinių tinklų infrastruktūros plėtra“ 06.2.1-TID-R-511 įgyvendinamą priemonę „Vietinių kelių vystymas“. Projekto biudžete nustatyta didžiausia galima projekto tinkamų finansuoti išlaidų suma – 258 864,06 Eur, iš jų Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšos – 220 034,45 Eur, o likusias lėšas, reikalingas projekto įgyvendinimui, skirs Raseinių rajono savivaldybės administracija.

Šaltinis: Raseinių rajono savivaldybė

2 thoughts on “Gerosios permainos atkeliauja į Partizanų gatvę

  1. Tas džiaugsmas žymiai sumažėja,kai šaligatvis atsiduria beveik viduryje kelio?!

  2. Vaiksciodami su vyru stebejomes: kaip ziema automobiliai prasilenk…vieromis saligaltvis vos ne platesnia uz galtve. Del dviracil tako irgi suabejojome: lygiagrecioj (zvyryno g. ) gatvej yra. Masinu transporto cia disesnis nei pesciuju, kazin kaip cia didele investicija pasiteisins. Gatve buvo apgailetinos bukles, tik kazin ar tokios rekonstrukcijos reikejo?

Comments are closed.