Geriausiam rajono krepšininkui uždrausta žaisti pirmenybėse

Rajono vyrų krepšinio pirmenybėse geriausių komandų ketvertukas praėjusią savaitę sužaidė pusfinalio susitikimus.

Varžybos tarp ,,Bilderio“ ir ,,Danspino-1″ komandų prasidėjo nuo incidento, turnyro organizatoriai Raseinių rajono KKSC uždraudė „Bilderio“ komandai registruoti varžyboms viena geriausiu rajono krepšininkų Valdemarą Savostjanova, motyvuodami tuo kad šis žaidėjas nebuvo sužaidęs pakankamai rungtynių atkrintamųjų rungtynių laikotarpiu ko reikalauja pirmenybių nuostatai.

„Bilderio“ komandos vadovai pasakė kad buvo kalbėtasi su turnyro organizatoriais ir gautas žodinis pasakymas kad šiam žaidėjui nereikia sužaisti šių rungtynių kadangi jis yra Raseinių rajono gyventojas, bet rungtynių diena viskas pasikeitė, organizatoriai pakeitė savo nuomone.

Labai apmaudu kad vyksta tokie žaidimai, jei davei žodį tai ištesėk. Kas nuo to nukentėjo? Ne „Bilderio“ ekipa kuri kovėsi ir pirmąjį susitikimą tarp ,,Bilderio“ ir ,,Danspino-1″ laimėjo rezultatu 78:63 laimėjo ,,Bilderio“ krepšininkai, nukentėjo krepšinio aistruoliai kurie neturi galimybės matyti aikštelėje pačių pajėgiausių mūsų rajono krepšininkų, ir taip pasielgta su raseiniškių krepšininku.

no images were found

One thought on “Geriausiam rajono krepšininkui uždrausta žaisti pirmenybėse

  1. Kai skaitydama randu pilna rašybos ir skyrybos klaidų- man būna gėda už tuos ,,rašytojus“…
    Paprašykite vieną kartą, kad jums koks nors pradinukas pagelbėtų ir ištaisytų klaidas…

Comments are closed.