Generalinė prokuratūra patvirtino: N. Venckienė jau Lietuvoje (Tačiau nuo žurnalistų ir visuomenės ją slepia)

Generalinei prokuratūrai nepavyko Neringos Venckienės į Lietuvą parsivežti tyliai ir slaptai. N. Venckienė apie netikėtą ir skubų išvežimą iš Amerikos į Lietuvą informavo sūnų Karolį Venckų, o šis informaciją apie mamos parvežimą į Lietuvą nedelsiant skelbdavo savo paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“.

Taip šiandien jau antrą valandą nakties Lietuvos laiku buvo sužinota, kad Neringa Venckienė buvo įsodinta į lėktuvą oro uoste Čikagoje ir per Varšuvą išskraidinta į Lietuvą.

Buvo tikėtasi, kad lėktuvas iš Varšuvos Vilniaus oro uoste nusileis 18.20 minučių, ir ten jau nuo pietų N. Venckienės laukė žurnalistai.

Tačiau Generalinė prokuratūra nuo žiniasklaidos ir visuomenės nuslėpė N. Venckienės sugrįžimo detales, o trečiadienį 21.40 val. Generalinėje prokuratūroje surengtoje spaudos konferencijoje GP prokuroras T. Krušna tik patvirtino faktą, kad Neringa Venckienė jau Lietuvoje. Tačiau kaip, kada sugrįžo ir kokiame tardymo izoliatoriuje ji randasi, ir apskritai ar tardymo izoliatoriuje, kokia N. Venckienės sveikata, prokuroras atsakyti negalėjo.

Neringos Venckienės laikymo vieta, sąlygos ir sveikatos būklė yra slepiama.

Šaltunis: https://komentaras.lt/