Gailisi dėl vagystės, nors neprisimena ją padariusi

Kaip 53 metų šiaulietė gegužės 11-osios vakare atsidūrė Šiaulių apskrities vyriausiajame policijos komisariate, teigia neprisimenanti. Ji neprisimena ir to, kaip pasisavino svetimą automobilį, kurį vairuodama sukėlė eismo įvykį. Moteriai atmintį ištrynė prieš tai išgertas alkoholis .  

                      Prieš septintą valandą vakaro policijos budėtojus pasiekė pranešimas apie Šiauliuose, Spanguolių  gatve, pavojingai manevruojantį automobilį, kuris trenkėsi į važiuojamosios dalies  bortelį. Įtarę, kad transporto priemonės vairuotojas neblaivus, pilietiški vairuotojai, prišoko prie jos ir iš spynelės ištraukė  raktelius.  „Mercedes Benz E270“ vairavo ne girtas vyras, o  girta moteris. Atvykę pareigūnai jai nustatė 2,03 prom. girtumą.

                      Už minutės policijos budėtojus pasiekė pranešimas, kad minėtas automobilis   ką tik buvo pavogtas iš Orlaivių gatvės kiemo.  2000-aisiais metais pagaminto „Mercedes Benz E270“ savininkas automobilį kieme buvo palikęs neužrakintą su užvedimo rakteliais spynelėje. Jo draugė pareigūnams pasakojo, kad per langą pastebėjo, kaip į automobilį įsėdo jai nepažįstama moteris ir nuvažiavo. Sulaikyta  nepažįstamoji  pareigūnams paaiškinti negalėjo, kodėl ji pasisavino svetimą automobilį. Paskutinės  jai išlikusios atminties akimirkos – girtavimas pas savo motiną, kuri gyvena netoli automobilio stovėjimo vietos. Nors policijos komisariate išsiblaiviusi sulaikytoji teigė, kad to vakaro  akimirkų   neatsimenanti, tačiau neprieštaravo policijos pareigūnams, supažindinusiais ją  su jos padarytais nusikalstamais veiksmais, ir dėl to gailėjosi. O gailėtis yra dėl ko. Moteris dvi dienas praleido areštinėje, jai dėl automobilio pagrobimo ir vairavimo išgėrus, kai girtumas siekia per 1,5 promilės, pradėti ikiteisminiai tyrimai, o dėl sukelto eismo įvykio – administracinė byla. Nors alkoholis atmintį ir ištrynė, tačiau už kiekvieną jo inspiruotą netinkamą poelgį teks atsakyti.

Atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė