G.Motono trigubo dublio pergalei prieš „Vytį“ neužteko

Šakių „Vyčio“ (18-7) komanda pratęsė pergalių seriją Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ir išvykoje 96:86 (26:18, 23:26, 20:23, 27:17) susitvarkė su Raseinių „Rasų“ (7-18) ekipa.

Užtikrinčiau susitikimą pradėjo „Rasai“, kurie atitrūko 9:2, tačiau Karolio Brusoko ir Marijaus Užupio metimai leido „Vyčiui“ išlyginti rezultatą – 11:11. Šakiškiai tęsė spurtą (17:11), o ketvirčiui einant į pabaigą pirmavo dviženkliu skirtumu – 26:16.

Antrajame kėlinyje šakiškiai vis dar laikėsi priekyje, bet Raseinių klubas jau buvo spėjęs sumažinti deficitą (44:49) ir po didžiosios pertraukos ekipas skyrė jau tik taškas – 59:60.

Nors „Rasai“ vienu metu buvo persvėrę rezultatą (67:66), Ignas Vaitkus šovė du tritaškius, likę „Vyčio“ žaidėjai taip pat demonstravo puikų puikimą ir per ketvirtą kėlinį įrodė savo pranašumą – 96:86.

„Vytis“: Ignas Vaitkus 19 (7 rez. perd.), Dominykas Domarkas (7 rez. perd.) ir Paulius Beliavičius po 17.

„Rasai“: Valdemaras Savostjanovas 19, Vilius Šumskis 18, Gabrielis Motonas 14 (11 atk. kam., 10 rez. perd.).