Fantastiškai atsitiesę „Rasai“ panaikino dviženklį deficitą ir nukovė „Žalgirį-2“ (papildyta foto)

Įspūdinga pergale Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezoną pradėjo per 8 minutes 15 taškų deficitą panaikinusi Raseinių „Rasų“ (1-0) komanda.

Alberto Vilimo auklėtiniai pirmajame susitikime savo žiūrovų akivaizdoje 86:85 (12:20, 26:24, 23:28, 25:13) išplėšė pergalę iš Kauno „Žalgirio“ (0-1) dublerių rankų.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po Pauliaus Valinsko dvitaškio Tomo Masiulio vadovaujama komanda pirmavo užtikrintai (76:61).

Tačiau tada aštuonis taškus surinkęs Airidas Giedraitis inicijavo įspūdingą aikštės šeimininkų spurtą 20:5 ir prieš prasidedant paskutinei ketvirčio minutei rezultatas tapo lygus (81:81).

Jauniesiems žalgiriečiams nepavykus kelissyk paeiliui pelnyti taškų Valdemaras Savostjanovas atsakė tritaškių bei persvėrė rezultatą raseiniškių naudai (84:81).

Likus žaisti apie vieną sekundę, Gytis Masiulis išprovokavo Giedraičio pražangą ir turėjo galimybę išlyginti rezultatą, tačiau jis pataikė tik vieną baudos metimą ir pergalę šventė „Rasai“ (86:85).

„Rasai“: Augustinas Jankaitis 27 (8 atk. kam.), Valdemaras Savostjanovas 22, Airidas Giedraitis 14, Gabrielis Motonas 10 (7 rez. perd.).

„Žalgiris-2“: Paulius Valinskas 29, Martynas Varnas 21, Kristupas Žemaitis 10, Laurynas Birutis 10, Regimantas Miniotas 9.