Eglė Daugėlaitė estafetę perduoda Ugnei Galadauskaitei (VIDEO)

Populiariausioje ryto informacinėje laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – permainos: motinystės atostogų išeinančią Eglę Daugėlaitę pakeis Ugnė Galadauskaitė. Pokyčių bus ir laidoje „Laba diena, Lietuva“.  Į LRT eterį grįžta Guoda Pečiulytė. Prieš 7 metus ji atsisveikino su „Labo ryto“ laida ir estafetę perdavė Eglei Daugėlaitei.  Kaip tai vyko LRT studijoje, galima pamatyti:

„Kad ir kaip banaliai beskambėtų, grįžtu namo! Po „emigracijos“ grįžtu į gana klasikinį žanrą – laidą „Laba diena, Lietuva“ ir žinias, kurių auditorija tokia, kuriai svarbu patikimos, tikslios, objektyvios naujienos ir pokalbiai“, – šypsosi Guoda, ji per tuos 7 metus studijavo Prancūzijoje, dirbo Briuselyje, tapo mama ir vedė žinias „Lietuvos ryto“ televizijoje.

Naujų iššūkių nebijo ir Ugnė Galadauskaitė, nors gyvenimo būdą teks keisti iš esmės: „Vos sužinojusi apie permainas, labai nekantravau vėl įsijungti „vyturio režimą“. Prisipažinsiu – visą mėnesį netvėriau savame kailyje, jau mintyse planuoju laidas, dėlioju temas, pašnekovus. Tikiuosi, rytus kartu pradėsime maloniai, žvaliai,  labai linksmai ir energingai! Dar tikiuosi, kad nepramiegosiu, o jei pramiegosite Jūs, žiūrovai, – padarysime viską, kad tai nekainuotų daug nervų. Ir taip, dar kartą raginu: jau nuo balandžio 8-osios susitinkame nuo 6-tos per LRT!“

Virginija Bunevičiūtė

Atstovė ryšiams su visuomene