Dovana rajono mokytojams

Tarptautinės mokytojų dienos išvakarėse, rajono pedagogams Savivaldybė dovanojo operos solisto Liudo Mikalausko koncertą – dvasingumo pamoką Šiluvos bazilikoje. Nusipelniusiems rajono mokytojams įteiktos padėkos.

Gausiai Šiluvos bazilikoje susirinkusius pedagogus trumpu, bet prasmingu pamokslu pasveikino Šiluvos parapijos klebonas Erastas Murauskas, primindamas, kad šiemet, Valstybės atkūrimo šimtmečio metais, pažymimos ir vienos iškiliausių mūsų tautos asmenybių – kunigo, pamokslininko, Lietuvos pasipriešinimo sovietinei okupacijai veikėjo Tėvo Stanislovo – šimtosios gimimo metinės.

Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė Danutė Vizbarienė pakvietė visus paklausyti operos solisto Liudo Mikalausko koncertinės programos „Tėvo Stanislovo laiškai“, kuri nuskambėjo kaip dvasingumo pamoka apie gyvenimo misiją ir tarnystę, neslegiančią pečių, o pakylėjančią aukščiau kasdienybės, ir tokią tarnystę savo gyvenimu liudijo šviesaus atminimo Tėvas Stanislovas.

Po įspūdingo, jautriausias sielos stygas suvirpinusio, o kai kam net ašarą išspaudusio L. Mikalausko pasirodymo buvo pasveikinti ir padėkos raštais apdovanoti rajono pedagogai.

Profesinės šventės proga kolegas nuoširdžiai sveikino Savivaldybės meras Algirdas Gricius, mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, 23 rajono mokytojams įteikti Savivaldybės mero padėkos raštai, gėlių žiedai. Pedagogus taip pat pasveikino Seimo narė Vida Ačienė, kuri įteikė Lietuvos ministro pirmininko Sauliaus Skvernelio padėkas, o Kęstutis Užemeckas – Seimo vicepirmininko Arvydo Nekrošiaus padėkos raštus. Kolegoms mokytojams sveikinimo žodžius tarė Savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto pirmininkas Andrius Bautronis, Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vedėja Regina Petreikienė,  pasveikinti pedagogų atvyko Raseinių r. policijos komisariato viršininkas Marijus Macis, o Šiluvos seniūnijos seniūnas Juozas Šlepas, tardamas sveikinimo žodžius kartu ir pasidžiaugė, kad šiemet šventei pasirinktas Šiluvos miestelis – mažoji Lietuvos kultūros sostinė.

Rajono mokytojai pratęsti šventę buvo pakviesti į Jono Pauliaus II namus, kur galėjo šiltai pabendrauti prie arbatos puodelio.

Mokytojų dienos šventę organizavo Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir ugdymo skyrius, idėjos autorės – vyriausiosios specialistės Danutė Vizbarienė ir Asta Pagarauskaitė.

Šaltinis: Raseinių rajono savivaldybė

no images were found