Dominykas Viliušis laisvųjų imtynių turnyre Rygoje iškovojo pirmąją vietą

Rygoje vyko tarptautinis UWW (tarptautinė imtynių federacija) V. Freidenfelds jaunimo iki 20 metų laisvųjų imtynių turnyras, kuriame Lietuvos rinktinės sudėtyje imtyniavo Dominykas Viliušis. Į šį turnyrą suvažiuoja nacionalinių rinktinių pajėgiausi imtynininkai, tai yra vienas  iš startų pasitikrinti jėgas prieš Europos čempionatą. Dominykas svorio kategorijoje iki 79 kilogranų iškovojo pirmą vietą. Ketvirtfinalyje lamėjo prieš Austrijos sportininką 7-0. Pusfinalyje atkaklioje kovoje įveikė pajėgų Rusijos imtyninką 7-3, Rusijos sportininkas gerai žinomas, Dominykas jam buvo pralaimėjęs, tad revanšas paimtas. Finalinėje kovoje susitiko su 2018 metų pasaulio čempionato penktos vietos laimėtoju imtynininku iš Estijos, kuris pakeliui į finalą laimėjo prieš Vengrijos imtynininką ir praeitų metų pasaulio čempioną imtynininką iš Gruzijos. Finalinę kovą Dominykas laimėjo 6-1.