Dienos nuotrauka – Kokios demonstracijos žygiuos šiuo šaligatviu?

Puiku kad daro bet kada daro nesuvokdami ką tai jau tragedija.

Renovuojame namus ir jų aplinka.

Įvažiavimas į kiemą kuriuo naudojasi keturių daugiabučių namų gyventojai. Įvažiavimo ilgis apie 100 metrų, šaligatvis toks kad galėtum daryti demonstracijas o automobiliams prasilenkti vietos nėra, kažkas turės važiuoti atbuline eiga (labai patogu).

Ką apie tai pasakys Raseinių rajono savivaldybės klerkai prižiūrintis tokius darbus ir projektus galima tik spėti, nes gyventojai pasiteiravus jų apie juos yra supažindinami tik piešinių pavidalo nuotraukomis kaip viskas atrodys, be jokių matmenų o jeigu kažkas parodoma tai labai greitai kad niekas nesigilintų į tai, jiems svarbiausia kad kuo greičiau butų padėtas gyventojo parašas.

Galima spėti du jų atsakymus į šį klausimą:

Pirmas populiariausias kad tokie ES reikalavimai dėl kelių gatvių ir kitų vietinės ar respublikinės reikšmės objektų ir tt., norminiai aktai ir viskas daroma pagal reikalavimus.

Antras gali būti toks: Kadangi į šių daugiabučių namų kiemus yra dar vienas įvizavimas tai gali būti padarytas vienpusis eismas įvažiuoti ir išvažiuoti į šitą kiemą.

Bet ar jau pradėsime daryti net įvažiavimus i kiemus pagal eismo kryptis?

O reikėjo tiek nedaug, gal kažkur kažką paanalizuoti, pažiūrėti ir pakeisti kad tai būtų patogu gyventojams, o ne kažkokioms kažkieno išleistiems nelogiškoms taisyklėmis.

no images were found

3 thoughts on “Dienos nuotrauka – Kokios demonstracijos žygiuos šiuo šaligatviu?

  1. Labai geri redaktoriai…. Kai kur nenaudojami lietuviški rašmenys, o jau nekalbant apie skyrybą… baisu!

  2. Ir vėl sakys „projektai buvo, visi sutiko”, o realiai nei juos kas matė, nei žinojo kur žiūrėti. Nesamoningai padaryta, kaip ir perėjos, kur sustot reikia vidury sankryžos, bei didžiuliai šaligatviai, kad ir šalia mažojo parkelio.

Comments are closed.