Deimantas Vabalas tapo Latvijos MMA čempionu

2024 m. vasario 18 d. Rygoje vyko „Atviras Latvijos MMA čempionatas“. Varžybose dalyvavo Estijos, Latvijos, Lietuvos ir Ukrainos komandos. Suaugusieji ir jaunimas kovojo MMA narve, vaikai – ant tatamio.

Varžybose puikiai pasirodė jaunieji sporto klubo „Pantera“ sportininkai, demonstruodami gražią techniką ir sportinį charakterį siekiant pergalės. Įveikdami savo varžovus, atrankines kovas praėjo ir į finalą pateko keturi sporto klubo atstovai. Geriausia sekėsi Deimantui Vabalui iki 18 m. iki 70 kg, kuris finalinėje kovoje nugalėjo Estijos atstovą ir tapo čempionu.

Finaluose U-16 amžiaus grupėje iki 52 kg Deividas Barzdaitis ir suaugusiųjų grupėje iki 61 kg Lijana Lipinskaitė teisėjų sprendimu turėjo pripažinti varžovų pranašumą, taip tapdami vicečempionais.

Viena gražiausių finalinių kovų vyko iki 70 kg tarp Rugilės Damašauskaitė ir Latvijos atstovės Gerdos Baibatirovos. Septyniolikmetė Rugilė kovojo suaugusių grupėje, nes jos amžiuje nebuvo varžovių. Kova vyko apylygiai, abi sportininkės daugiau kovojo stovėsenoje. Pasibaigus kovos laikui, po ilgų diskusijų, teisėjai pergalę skyrė Latvijos atstovei. Rugilei atiteko 2 vieta.  

Varžybos buvo puikus pasiruošimas artėjančioms tarptautinėms varžyboms – Baltijos MMA čempionatui, kuris vyks jau š. m. gegužės 4 d. ir tarptautiniam IMMAF Europos jaunimo ir suaugusiųjų čempionatui Belgrade (Serbija) kovo 29 d. – balandžio 6 d. Į Europos MMA čempionatą vyks ir sporto klubo „Pantera“ sportininkai – Lijana Lipinskaitė, Deividas Barzdaitis, Rugilės Damašauskaitė ir Deimantas Vabalas. Šiems gabiems ir perspektyviems sportininkams ieškome rėmėjų kelionės išlaidoms kompensuoti. Jei kas galėtų prisėdėti, būtume labai dėkingi. Taip garsinsime savo miestą ir Lietuvos vardą aukščiausio lygio varžybose. Kontaktai dėl paramos https://klubaspantera.lt/kontaktai/

Daugiau nuotraukų čia https://www.facebook.com/media/set?vanity=mindaugas.smirnovas&set=a.7203688706336505