Blogos žinios Jungtinėje Karalystėje gyvenantiems lietuviams: gali prasidėti deportacijos

Nerimstant audroms dėl „Brexit“ – blogos žinios Jungtinėje Karalystėje gyvenantiems lietuviams. Emigracijoje gyvenantys lietuviai privalės registruotis ir pateikti krūvą dokumentų, įrodančių tokius dalykus, kaip, pavyzdžiui, mokesčių mokėjimas. To nepadarius gali prasidėti deportacijos.

„Mes visi turėsime registruotis privalomai. Čia bet kuriuo atveju – ar mes su sutartimi išstojame, ar be, mes turėsime registruotis. Šioje vietoje gali būti siurprizų ir stebuklų, kadangi tam, kad tave užregistruotų be problemų, tu turi pateikti pluoštą dokumentų.

Turi įrodyti per 5 metus savo gyvenimą šalyje, registraciją, mokesčių mokėjimo įrodymus ir kitus dokumentus. Tie patys išnaudojami lietuviai – jie neturi nei dokumentų nuomos, negali įrodyti, kad jie gyvena toje ar toje vietoje. Gali prasidėti deportacijos“, – sako Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Dalia Asanavičiūtė.

Žurnalistės Daivos Žeimytės-Bilienės ir D.Asanavičiūtės bei Seimo nario Žygimanto Pavilionio pokalbis – „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Lietuva tiesiogiai“

Daugiau žiūrėkite čia: https://www.lrytas.lt/pasaulis/ivykiai/2019/03/14/news/del-brexit-blogos-zinios-jungtineje-karalysteje-gyvenantiems-lietuviams-gali-prasideti-deportacijos-9583324/