Bendruomenių šventėse – ir policijos pareigūnai

Siekdami kurti saugią aplinką Raseinių rajone bei ieškodami pasitikėjimu grįsto kontakto su visuomene, Raseinių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai vykdo įvairiapusišką prevencinę veiklą. Glaudžiai bendradarbiaudami su Saugios kaimynystės grupėmis, kaimo bendruomenėmis, švietimo ir kitomis įstaigomis bei institucijomis, pareigūnai ne tik patys organizuoja susitikimus, bet ir dalyvauja šių bendruomenių organizuojamuose renginiuose, kultūriniame gyvenime.

Praėjusį šeštadienį Betygalos miestelyje gyventojų išpuoselėtoje viešojoje erdvėje vyko tradicinė Žemčiūgų šventė.

Miestelio gyventojus ir šventėn atvykusius svečius linksmino dainininkai ir aktoriai, netrūko sveikinimų ir apdovanojimų. Raseinių policijos bendruomenės pareigūnas už aktyvų bendradarbiavimą ir Saugios kaimynystės puoselėjimą atminimo dovanėles įteikė bendruomenės pirmininkei Gemai Račienei bei Betygalos saugios kaimynystės grupės atstovui Antanui Guntarskiui.

To pačio šeštadienio popietę bendruomenės pareigūnai apsilankė Paliepių seniūnijos Anžilių gyvenvietėje. Kaimo bendruomenės pirmininkė Virginija Šadauskienė inicijavo ir gyventojams surengė saugaus eismo dieną. Renginio organizatoriai ir bendruomenės pareigūnai ne tik kalbėjo apie saugų dviratininkų, pėsčiųjų ir kitų eismo dalyvių elgesį, bet ir bendruomenės nariams dovanojo atšvaitus, šviesą atspindinčias liemenes, kitas priemones.

Abiejų švenčių metu tiek vaikai, tiek suaugusieji artimai bendravo su policijos atstovais, domėjosi policijos veikla, uždavė daugybę klausimų, į kuriuos buvo išsamiai atsakyta.

Policijos pareigūnai džiaugiasi bendruomenių aktyvumu, išradingumu, glaudžiu tarpusavio bendradarbiavimu. Tokios šventės suartina visuomenę, žmonės turi galimybę susitikti, pabendrauti, turiningai leisti laisvalaikį su šeima, o jaunoji karta mokoma mylėti savo kraštą, šeimą, skatinama prisidėti prie saugios aplinkos kūrimo.