Balandžio 6-ąją, pareigūnai minėjo Saugaus eismo dieną Raseinių mieste

Balandžio 6-ąją, pareigūnai minėjo Saugaus eismo dieną Raseinių mieste. Ši diena į atmintinų dienų sąrašą įtraukta 2006 metais. Policija šia proga dar kartą kreipėsi į kiekvieną visuomenės narį, ragindama tinkamai elgtis kelyje, būti drausmingiems ir dėmesingiems, pakantiems, gerbti ir saugoti ne tik save, bet ir esančius šalia mūsų.

Šiai dienai paminėti policijos pareigūnai organizuoja įvairias prevencines saugaus eismo priemones. Balandžio 6-ąją policijos pareigūnai eismo dalyviams kelyje dalino atšvaitus, kitus šviesą atspindinčius elementus, automobilių kvapiklius, susitiko su jaunaisiais eismo dalyviais, kurie lanko ugdymo įstaigas- darželius.

Tikriausiai nei vienas iš mūsų nesusimąsto, kad dėl neatsargumo, neatidumo, skubėjimo gali tapti eismo įvykio auka.

Saugaus elgesio kelyje patarimų gausa, kasdieniai pranešimai apie nelaimingus įvykius neapsaugo žmonių nuo nelaimių, nepriverčia susimastyti ir laikytis visų būtinų taisyklių. Nors kiekvienais metais statistiniai duomenys šiek tiek džiugina, tačiau nelaimingi atsitikimai kelyje vis dar opi problema. Statistiniais duomenimis Raseinių rajone 2015 m. žuvo – 1; 2016 m. žuvo – 10; 2017 m. žuvo- 6 žmonės. Šiais 2018 metais iki šiol yra 3 žuvę  žmonės.

Prevencinės priemonės metu Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai nustatė įvairaus pobūdžio nusižengimus. Į Policijos pareigūnų akiratį pateko nusižengę asmenys, kurie vairavo transporto priemonę neapdraustą privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu, vairavo išregistruotą transporto priemonę, taip pat vairavo transporto priemonę neįjungus artimųjų žibintų šviesų  bei nepateikė policijos pareigūnams reikiamų transporto priemonės dokumentų. Atsakomybės saugaus eismo dieną nepavyks išvengti ir vairuotojui, kuris vairavo transporto priemonę ir joje gabeno akcizais apmokestinamas prekes, t. y. kontrabandines cigaretes be banderolių.

Kreipiamės į visus miesto gyventojus, prašome saugoti savo ir kitų gyvybes bei laikytis saugaus elgesio kelyje taisyklių. Policija kreipdamasi į kiekvieną eismo dalyvį, ragina kiekvieną dieną sutikti su posakiu: „ saugosi kitus- būsi apsaugotas ir pats“. Prisimink, geriausias patarėjas kelyje – atidumas, drausmingumas ir atsargumas.