Baigiamasis konkurso „Už Raseinių ant Dubysos“ akordas

Dubysos regioninio parko direkcija, skatindama susidomėjimą gimtojo krašto gamta, istorija, aplinkosauga, surengė rašinių, piešinių ir fotografijų konkursą „Už Raseinių ant Dubysos“, skirtą Etnografinių regionų metams.

Konkursui pateikta daugiau kaip 50 rašinių, 60 piešinių, 60 fotografijų. Konkurso dalyviai ne tik iš Raseinių rajono, bet ir iš Kelmės, Šiaulių, Panevėžio, Molėtų, Lazdijų, Vilniaus.

Vertinimo komisija pateiktus darbus vertino atsižvelgdama į mokyklinio amžiaus grupes, bei suaugusiųjų kategoriją. Nuo 1998 m. rengiamas konkursas išsiplėtė tiek geografiniu, tiek žanro požiūriu.

Diplomais, padėkomis ir dovanėlėmis įvertinti trisdešimt septyni konkurso laureatai ir mokytojai, padėję pasirengti konkursui. Geriausiųjų piešinių ir fotografijų paroda iki gruodžio vidurio veiks Raseinių rajono Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje. Nuotraukas taip pat galima įvertinti Dubysos regioninio parko Facebook‘o puslapyje esančiame albume „Už Raseinių ant Dubysos“.

Konkurso rėmėjai: Raseinių rajono savivaldybės administracija, Raseinių rajono etninės kultūros globos taryba, foto studija „Saudrija“. Partneris: Raseinių rajono Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka.

Dubysos regioninio parko direkcijos Vyr.specialistė kultūrologė Laimutė Pečkaitienė.

no images were found