Badmintono turnyras skirtas, Raseinių KKSC 50-čiui paminėti

Spalio 17 dieną Raseinių kūno kultūros ir sporto centro salėje vyko badmintono turnyro skirto, Raseinių KKSC 50-čiui paminėti varžybos. Turnyre dalyvavo 44 sportininkai (gimę 2002 metais ir jaunesni, 14 mergaičių ir 30 berniukų) iš Tauragės, Kretingos, Klaipėdos, Kelmės ir Raseinių.

Mergaičių vieneto varžybose 1-ąją vietą iškovojo Viltė Paulauskaitė iš Tauragės, kuri finale po atkaklios kovos 23:21 ir 21:19 įveikė Raseinių badmintonininkę Emiliją Kunigiškytę, o 3-ąją vietą laimėjo Raseinių sportininkė Greta Šukutytė.

Mergaičių dvejeto varžybose nugalėtojomis tapo Raseinių badmintonininkės Emilija Kunigiškytė ir Greta Šukutytė, jos finale 21:11 ir 21:13 įveikė Viltės Paulauskaitės ir Vakarės Trakšelytės dvejetą iš Tauragės. Dėl 3-osios vietos kovojo Raseinių badmintonininkės Beatričė Pilytė ir Aistė Valantinaitė prieš Tauragės badmintonininkes Skaivą Sutkaitytę ir Vykintę Trakšelytę, rezultatu 21:15 ir 21:15 laimėjo sportininkės iš Tauragės ir pasipuošė bronzos medaliais.

Berniukų vieneto varžybose visas prizines vietas iškovojo Kretingos jaunieji badmintonininkai: aukso medalį laimėjo Šarūnas Stumbra, sidabro – Rolandas Bružas, o bronzos – Simas Skurdauskas.

Berniukų dvejeto varžybose nugalėtojais tapo Raseinių badmintonininkų Manto Vičo ir Justo Zybarto dvejetas, pastarieji finale 21:14 ir 21:15 nugalėjo Rolando Bružo ir Simo Skurdausko dvejetą iš Kretingos. Bronzos medalius iškovojo Roko Jokubaičio ir Mato Liorančo dvejetas iš Tauragės.

Mišraus dvejeto varžybose aukso medalius iškovojo Roko Jokubaičio ir Viltės Paulauskaitės pora iš Tauragės, jie finale 21:19 ir 21:13 nugalėjo Justo Zybarto ir Emilijos Kunigiškytės porą iš Raseinių, o bronzos medalius iškovojo Kristijono Kilčausko ir Beatričės Pilytės pora iš Raseinių.

Raseinių badmintono klubo prezidentas Egidijus Šubinas 

no images were found