Avarija Raseinių r. Lyduvėnuose, nuo tilto nukrito mikroautobusas: 3 žmonės žuvo, 2 ligoninėje

 

Vasario 24 d. popietę, 13 val. 38 min., Bendrajame pagalbos centre (BPC) bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Lyduvėnų miestelyje (Raseinių r., Šiluvos sen.), mikroautobusas įvažiavo į upelį, yra prispaustų žmonių.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente 15min sužinojo, kad keleivinis autobusiukas „Volkswagen Transporter“ avarijos metu vertėsi ir liko gulėti vandenyje.

Pirminiais duomenimis, be vairuotojo, transporto priemonėje dar buvo du suaugę keleiviai ir du vaikai. 

Tuo tarpu du suaugusieji eismo įvykio metu žuvo. Gelbėtojai ir medikai apie pusvalandį mėgino nukentėjusiuosius atgaivinti, tačiau visos jų pastangos buvo bergždžios. 14.20 val. medikai konstatavo priekyje sėdėjusių ir prispaustų vyriškių – vairuotojo ir keleivio, mirtį.

15.55 val. ligoninėje mirė trečiasis eismo įvykio dalyvis – 6 metų berniukas. 4-metis berniukas dėl kaktos sumušimo ir veido nubrozdinimo gydomas Raseinių ligoninėje.

Dar vieną suaugusį keleivį ugniagesiai ištraukė iš mikroautobuso salono, jis perduotas medikams ir išvežtas į ligoninę. Tikslesnių duomenų apie jo sveikatos būklę kol kas nėra.

Manoma, kad iš dalies avariją lėmė slidus kelias, kuomet vairuotojas neatsižvelgė į realias eismo sąlygas ir nepasirinko saugaus greičio.

Kelias, kuriame įvyko avarija, formaliai priklauso Kelmės rajono teritorijai. Todėl tyrimo ėmėsi Telšių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Pirminėje bylos medžiagoje užfiksuota, kad penktadienį apie 13.42 val., Kelmės r., greta Lyduvėnų miestelio, nuo kelio nuvažiavo mikroautobusas „VW Caravelle“. Eismo įvykio metu žuvo tikriausiai transporto priemonę vairavęs vyras (gimęs 1982 m.) ir keleivis, kurio tapatybė nustatinėjama.

Naujesniais duomenimis, iš įvykio vietos į Raseinių ligoninę išvežti dar trys eismo įvykyje nukentėję suaugę keleiviai, o į Kauno klinikas – du vaikai. Klinikose vienas iš vaikų mirė.

3 thoughts on “Avarija Raseinių r. Lyduvėnuose, nuo tilto nukrito mikroautobusas: 3 žmonės žuvo, 2 ligoninėje

  1. Užuojauta artimiesiems, gaila berniuko. Ar ŽANAS liko gyvas???

  2. BROLIAI PADEKIME TALANDZIU SEIMAI IR JU BENDRUOMENEI SUNKIOJE NETEKTIES VALANDOJE -KAS MALDA ,KAS UZUOJAUTA AR PINIGELIAIS- PASIDALINKIME GERUMU IR SILUMA SASK NR LT894010043800119377 LINA TALANDIENE

Comments are closed.