Atviras ringas Pantera „Žalgirio Taurė“ sporto klubas „Pantera“ komandinėje rungtyje iškovojo 1 -vietą (VIDEO)

Atviras ringas Pantera „Žalgirio Taurė“ 2019

Trumpas video iš praėjusių MMA /K-1 varžybų!??Šios varžybos buvo pasiruošimas Atviram Lietuvos MMA čempionatui. Kuris vyks jau Lapkričio 9 d.Kviečiame visus MMA klubus dalyvauti. Turėsime svečių iš Latvijos, Baltarusijos ir Rusijos.

Posted by Lithuanian MMA federation on 2019 m. spalio 15 d., antradienis

Spalio 12 d. Jurbarke įvyko MMA varžybos, kurių organizatorius – sporto klubas „Pantera“. Varžybose dalyvavo 100 dalyviai iš 15 sporto klubų. Galime pasidžiaugti, kad į Jurbarką dalyviai atvyksta kaskart vis iš daugiau Lietuvos miestų: Vilniaus, Kauno, Jonavos, Klaipėdos, Šiaulių, Tauragės,  Raseinių, Vaikai, jaunimas ir suaugę kovojo dviejuose MMA narvuose. MMA sportas tampa vis populiaresnis, tai rodo didelis dalyvių ir žiūrovų skaičius. Galima drąsiai teigti, kad MMA kovos menas yra įdomus ne tik sportininkams. Gražios ir kovingos kovos pritraukia vis daugiau kovos menais besidominčių žiūrovų.

Varžybos buvo puikus pasiruošimas artėjančiam Lietuvos MMA čempionatui, kuris vyks jau š. m. lapkričio 9 d. Susumavus visus rezultatus pagrindinė „Žalgirio taurė“ atiteko šeimininkams – sporto klubui „Pantera“, antroji vieta –  sporto klubui „Faiteris“, trečioji vieta – Vilniaus ,,Valetudo MMA akademija“. Organizatoriai dėkoja visiems sportininkams ir treneriams už kantrybę ir palaikyma MMA sporta. Taip pat Jurbarko sporto klubo „Pantera“ dėkoja sportininkams, kurie prisidėjo savo darbu ruošiantis varžybas ir joms pasibaigus. Dėkojame už paramą varžybos Jurbarko rajono savivaldybei, Lietuvos sporto draugija  Žalgiris, Apsaugos tarnybai Norgauda. Taip pat didelė padėka varžybų teisėjams už darbą skaičiuojant dalyvių taškus ir norą bei pastangas saugoti sportininkų sveikatą.

Raseinių Sporto klubo Pantera sportininkų rezultatai

Arnas Deikus iki 84 kg. MMA  2 vieta

Edvinas Januševičius 66 kg. MMA  2 vieta

Aidas Veryga iki 70 kg, kikboksas  2 vieta

Ernestas Mažintas +66 MMA  3 vieta

Aidas Veryga 70 kg. MMA  1 vieta

Daugiau foto –https://www.facebook.com/pg/LithuanianMmaFederation/photos/?tab=album&album_id=1606159392852468&__tn__=-UCH-R