Atliekų surinkimo aikštelės yra stebimos mobilių vaizdo kamerų pagalba

Nors atliekų surinkimo aikštelės yra stebimos mobilių vaizdo kamerų pagalba, pastebime, kad kai kurie gyventojai elgiasi neatsakingai kitų atžvilgiu ir patys teršia aplinką. Užfiksuotoje nuotraukoje – šalia kolektyvinių (viešojo naudojimo) konteinerių paliktos atliekos, kurios gadina ne tik estetinį aplinkos vaizdą, bet ir teršia gamtą. Labai prašome visų elgtis atsakingai ir sąmoningai aplinkos apsaugos ir taršos klausimais. Kiekvienas iš mūsų esame atsakingas už savo gyvenamosios aplinkos kūrimą.

Primename, kad pastebėjus ir užfiksavus pažeidėjus, kurie automobilių ardymo, statybines, didelio gabarito, padangas, žaliąsias ir pan. atliekas palieka prie komunalinių atliekų surinkimo konteinerių, reikia informuoti Raseinių rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrių (V. Kudirkos g. 5, 303 kab., Raseiniai, tel. (8 428) 55 905, el. p. viesoji.tvarka@raseiniai.lt).

Pastebėjus kitose vietose (pakelėse, pamiškėse ir panašiose vietose) aplinką teršiančius asmenis atliekomis, prašome nedelsiant pranešti bendruoju pagalbos tel. 112 arba tiesiogiai Aplinkos apsaugos departamentui prie Aplinkos ministerijos tel. (8 5) 273 29 95.