Asociacija ,,Raseinių krepšinis“ puoselėja viltis, kad pavyks į Raseinius grąžinti klubinį krepšinį!

Šiais metais įkurta asociacija ,,Raseinių krepšinis“ puoselėja viltis, kad pavyks į Raseinius grąžinti klubinį krepšinį!

Dar visai neseniai rajono gyventojai turėjo galimybę lankytis Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) varžybose ir entuziastingai palaikyti mūsų miesto komandą, tačiau po istorinio pasiekimo (užimta 4 vieta NKL) sekė nesusipratimų ir nesutarimų virtinė, kurios pasekmė – atimta galimybė lankytis sporto renginyje, kurį raseiniškiai labai mėgo (pagal žiūrovų lankomumą komandos rungtynėse buvo viena pirmaujančių lygoje). Be to, jaunieji rajono krepšininkai neteko galimybės dalyvauti aukšto rango varžybose ir kelti savo meistriškumą.

Asociacija ,,Raseinių krepšinis“ tiki, kad rajono valdžia ir rajono verslininkai supranta, kad taip tęstis nebegali. Tad, versdami naują švarų lapą, norime, kad Raseiniai nevirstų užmiršta provincija, kurioje nebūtų galimybių lankytis Lietuvoje populiariausios sporto šakos renginiuose bei perspektyvus jaunimas netektų motyvacijos siekti sporto aukštumų.

Palaikomi vietos gyventojų, asociacija ,,Raseinių krepšinis“ žengė pirmus žingsnius: aptarta galimybė dalyvauti Regionų krepšinio lygoje, sukurta komandos komplektacijos vizija, kurios pagrindą sudaro vietiniai žaidėjai, kreiptasi į Raseinių rajono merą ir rajono tarybos narius, kurie pritaria šiai idėjai. Belieka visiems susivienyti, politikams priimti atitinkamus sprendimus, rėmėjams geranoriškai prisidėti prie sporto vystymo ir Raseiniai vėl galės didžiuotis turėdami krepšinio komandą.