Arvydas Nekrošius Raseinių ligoninės vadovo kvietimu susitiko su įstaigos darbuotojais

Šiandien, Raseinių ligoninės vadovo kvietimu, susitikau su įstaigos darbuotojais. Bendruomenė išsakė nuogąstavimus dėl atliekamo gydymo įstaigų vertinimo ir analizės. Direktorius supažindino su labai gera ligoninės statistika, darbuotojų atlyginimų kilimo dinamika ir kita informacija. Darbuotojai nemažai argumentavo apie tam tikrų skyrių išlaikymo būtinumą bei paslaugų užtikrinimą. Buvo nuogąstauta apie viešoje erdvėje sklindančią neigiamą informaciją dėl suteikiamų paslaugų kokybės. Taip pat nerimavo dėl ateities ir norėjo daugiau sužinoti apie būsimus Sveikatos apsaugos ministerijos planus.

Perdaviau ministerijos patikinimą, kad NEI VIENOS LIGONINĖS NEKETINAMA UŽDARYTI. Tame tarpe ir VšĮ Raseinių ligoninė. Tokios, kaikurių politinių jėgų paskleistos, melagingos žinios, neatitinka tikrovės ir kelia visuomenėje paniką. Suprantama, kad rinkimai artėja, norima sukelti kuo didesnį chaosą ir nerimą. Juo labiau, kad analizė dar tik prasidėjusi ir jokio pagrindo nerimui nėra.

Kiekvienas Lietuvos žmogus turi teisę į kokybišką, prieinamą ir saugų gydymą. Pagrindinis reformos tikslas kaip tik užtikrinti tinkamą paslaugų lygį ir kokybę būtent gyvenantiems atokiau nuo didžiųjų miestų.

Paprašiau darbuotojų betarpiškai kreiptis į mane ir papasakoti realią situaciją ir galimus jų matymus, kas blogai vyksta ir į kurią pusę derėtų judėti ateityje. Administracija taip pat pažadėjo pateikti savo matymus ir galimus siūlymus.