Arvydas Nekrošius: Nesuprantu, koks tikslas už dideles sumas Seimui, kaip institucijai, pirkti saldainius, gėles ir kitas dovanas (VIDEO)

Reprezentacinių dovanų klausimas

Šiandien dar kartą teikiau Seimo Valdybai siūlymą – Seimui, kaip institucijai, atsisakyti reprezentacinių prekių pirkimo ir sandėliavimo tvarkos bei sudaryti darbo grupę, kuri numatytų efektyviausią, optimaliausią reprezentacinių prekių įsigijimo tvarką.Nesuprantu, koks tikslas už dideles sumas Seimui, kaip institucijai, pirkti saldainius, gėles ir kitas dovanas, jas sandėliuoti Seime, nuolat ginčytis dėl reprezentacinių prekių pobūdžio ir poreikio. Todėl siūliau Seimui ta veikla apskritai nebeužsiimti, kuri jam iš esmės nėra būdinga. Seimas turi daugybę žymiai svarbesnių funkcijų. Saldainių, gėlių ar suvenyrų paieška, pirkimas ir laikymas – toli gražu ne viena jų.Deja, bet mano siūlymui nebuvo pritarta. Siūlau pažiūrėti video įrašą, kaip viskas vyko, kaip staiga visi nieko nebesupranta ir praranda teksto suvokimo gebėjimą.

Posted by Arvydas Nekrošius on 2020 m. balandžio 21 d., antradienis

Arvydas Nekrošius

Deja, bet mano siūlymui nebuvo pritarta. Siūlau pažiūrėti video įrašą, kaip viskas vyko, kaip staiga visi nieko nebesupranta ir praranda teksto suvokimo gebėjimą.

Šiandien dar kartą teikiau Seimo Valdybai siūlymą – Seimui, kaip institucijai, atsisakyti reprezentacinių prekių pirkimo ir sandėliavimo tvarkos bei sudaryti darbo grupę, kuri numatytų efektyviausią, optimaliausią reprezentacinių prekių įsigijimo tvarką.

Nesuprantu, koks tikslas už dideles sumas Seimui, kaip institucijai, pirkti saldainius, gėles ir kitas dovanas, jas sandėliuoti Seime, nuolat ginčytis dėl reprezentacinių prekių pobūdžio ir poreikio. Todėl siūliau Seimui ta veikla apskritai nebeužsiimti, kuri jam iš esmės nėra būdinga. Seimas turi daugybę žymiai svarbesnių funkcijų. Saldainių, gėlių ar suvenyrų paieška, pirkimas ir laikymas – toli gražu ne viena jų.

Ir antrasis kartas nebuvo sėkmingas, kaip sakoma trečias kartas nemeluoja gal ir pavyks, tikėtis reikia tokiu sunkiu metu visiems, na pasirodo ne visiems jis sunkus yra.