Arti trigubo dublio buvęs G.Radzevičius leido „Vyčiui“ triumfuoti Raseiniuose

Dviejų nesėkmių seriją Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) nutraukė Šakių „Vytis“ (17-18), kuris išvykoje 79:75 (18:22, 12:16, 30:17, 19:20) palaužė Raseinių „Rasus“ (20-14).

Nors „Vytis“ rungtynes pradėjo atkarpa 8:6, šeimininkai persvėrė rezultatą greitai – 21:13. Vis tik Gedimino Maceinos bei Edvino Jezukevičiaus metimai leido po pirmojo kėlinio atsilikti tik 4 taškais – 18:22.

Dariaus Griciaus tritaškiai vėl „Rasams“ suteikė svaresnę persvarą, kuri pirmą kartą rungtynėse buvo dviženklė (32:22), o vėl priartėti „Vyčiui“ pavyko tik prasidėjus trečiajam kėliniui – 36:40.

Po didžiosios pertraukos taip pat vėliau sekė ir šakiškių spurtas 13:0, po kurio rezultatą „Vytis“ persvėrė – 51:46. Pasibaigus trečiam kėliniui „Vytis“ vis dar pirmavo – 60:55.

Paulius Beliavičius aktyviai atliko vedlio vaidmenį ketvirtajame kėlinyje ir buvo vienintelis „Vyčio“ taškų rinkikas (9 tšk.) keturias minutes. Tokią atkarpą nutraukė tritaškį smeigęs Sheltonas Jacksonas (72:62), tačiau raseiniškiai ėmė rinkti taškus su pražangomis – 68:74.

Likus pusantros minutės tikslą pasiekė reikšmingas Giedriaus Stankevičiaus tritaškis (73:78), o Šarūnas Vingelis, likus minutei, pataikė iš po krepšio – 75:78. „Vytis“ neužpuolė, bet tiksintis laikas vis tiek buvo jų pusėje. Laikas vis seko, prieš šakiškius buvo imtasi pražangų ir galiausiai mačas baigėsi „Vyčio“ naudai – 79:75.

„Vytis“: Paulius Beliavičius 19, Sheltonas Jacksonas 16, Gytis Radzevičius 14 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Augustinas Jankaitis 12, Eedvinas Jezukevičius 10.

„Rasai“: Šarūnas Vingelis ir Giedrius Stankevičius – po 20, Šarūnas Beniušis 10, Andrius Aleksandrovas ir Kajus Okmanas – po 7.