Artėjant Šilinių atlaidams, aptarti svarbūs organizaciniai klausimai

Kaip ir kasmet, rugsėjo pradžioje, Šiluvoje vyks Šilinių atlaidai, gausiai pritraukiantys dvasininkus ir tikinčiuosius ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio valstybių. Aptarti rugsėjo 7-15 dienomis vyksiančių Šilinių atlaidų organizavimo klausimus šiandien į Raseinių rajono savivaldybę atvyko garbūs svečiai –  Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas kartu su Kauno arkivyskupijos kurijos Sielovados programų koordinatore Vaida Spangelevičiūte-Kneižiene. 

   Pasitarime taip pat dalyvavo rajono Savivaldybės meras Andrius Bautronis, administracijos direktoriaus pavaduotoja Irma Juknevičienė, Šiluvos seniūnijos seniūnas Juozas Šlepas, VšĮ Raseinių rajono greitosios medicinos pagalbos stoties direktorė Rimanta Baublienė, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus prevencinio poskyrio viršininkas Darius Jonaitis.

  Susitikimo metu Raseinių rajono savivaldybės vadovai, Šiluvos seniūnijos seniūnas ir minėtų tarnybų atstovai teigė palaikysiantys glaudų bendradarbiavimą su Kauno arkivyskupija, siekdami užtikrinti žmonių saugumą, ypatingai atsižvelgdami į šių dienų realijas, koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmę.

    Atkreipiame dėmesį, kad Šilinių atlaidų metu bus laikomasi visų nustatytų higienos normų reikalavimų.

Raseinių rajono savivaldybė