Ariogalos krepšinio turnyro Raseinių rajono mero taurei laimėti nugalėtojai SK ,,Julisa“ krepšininkai

Ariogaloje vyko tradicinio krepšinio turnyro Raseinių rajono mero taurei laimėti finalinės kovos.
Pirmieji į aikštę išbėgo Gėluvos ir Girkalnio krepšininkai, kurie rungtyniavo dėl 3 – 4 vietų. Permainingoje kovoje nugalėjo Gėluvos komanda rezultatu 84:79. Nuo pirmųjų minučių Girkalnio krepšininkai rimtai kibo į atlapus ir ilgai kontroliavo žaidimą. Antrajame ketvirtyje girkalniškiai buvo padidinę persvarą net iki 14 taškų, tačiau Gėluviškiai kėlinį baigė 14:5 ir prieš ilgąją pertrauką sušvelnino deficitą iki 42:48. Viso trečiojo kėlinio metu komandos kovėsi taškas į tašką, o paskutines ketvirčio minutes geriau sužaidė Gėluvos krepšininkai ir M. Babinsko tritaškis išvedė komandą į priekį. Prasidėjus lemiamam ketvirčiui ekipos vėl nesiruošė viena kitai nusileist, bet mačui artėjant link pabaigos A. Rupeika, V. Laurynas, M. Babinskas vėl demonstravo lyderių savybes ir pataikydami vieną metimą po kito su pražangomis leido Gėluvos komandai laimėti trečiąją vietą.

Nugalėtojams taškus pelnė V. Laurynas 35 tšk. ( 2 tritaškiai), A. Rupeika 18 tšk. ( 1 tritaškis), M. Babinskas 16 tšk. ( 2 tritaškiai), D. Rimkus 5 tšk. A. Stanevičius ir J. Eimutis po 4 tšk. L. Butkus 2 tšk.

Girkalnio komandai taškus pelnė; T. Samulionis 17 tšk. ( 1 tritaškis) E. Mockaitis 15 tšk. E. Dimšlys 13 tšk. ( 1 tritaškis), M. Bukauskas 12 tšk. J. Gudžiūnas ir E. Balinskas po 7 tšk. E. Pilypas ir E. Jocius po 4 tšk.

Na, o dėl pagrindinės nugalėtojų taurės rungtynes laimėjo SK ,,Julisa“ krepšininkai įveikę Savivaldybės komandą rezultatu 78:61
Po pusfinalyje laimėtų rungtynių Savivaldybės komanda labai degė noru gerai sužaisti. Rungtynių pradžioje buvo per daug streso ir įtampos, tad komandos negalėjo žaisti savo žaidimo. Sėkmingiau susitikimą pradėję SK ,,Julisa“ krepšininkai jau antrajame kėlinyje susikrovė dviženklę persvarą, tačiau Savivaldybės krepšininkai sugebėjo atsitiesti ir sugrįžti į rungtynes. Ketvirto kėlinio pradžioje sužaidę sėkmingą atkarpą dar buvo prisivijusi varžovus, bet arčiau būti jiems jau nebepavyko. Lemiamu metu pradėjo daryti klaidas, o po trijų klaidų iš eilės jau Savivaldybės komanda atsiliko 14 tšk., o galutinį tašką mače padėjo rezultatyviausias SK ,,Julisa“ krepšininkas G. Račkauskas, kuris smeigė tritaškį ir rezultatas tapo 78:61.

SK ,,Julisa“ komandai taškus pelnė; G. Račkauskas 28 tšk. ( 2 tritaškiai), A. Siriūnaitis 17 tšk. D. Stoškus 16 tšk. ( 2 tritaškiai), J. Jonelis 9 tšk. A. Gružinskas ir T. Gusta po 4 tšk.

Savivaldybės komandai taškus pelnė: R. Butkus 21 tšk. ( 1 tritaškis), G. Brazas 17 tšk. D. Gricius 12 tšk. ( 4 tritaškiai), M. Kavaliauskas 5 tšk. ( 1 tritaškis), R. Radavičius 4 tšk., M. Skamarakas 2 tšk.

Aš negaliu jiems priekaištauti, jie nenuleido rankų ir kovėsi iki galo, sportas yra sportas ir nugali stipriausi – po pralaimėjimo dėstė rungtynes stebėjęs Raseinių rajono savivaldybės Meras Algirdas Gricius.

Pertraukoje vyko tritaškių ir baudų metimų konkursai. Tritaškių konkurse nugalėjo G. Račkauskas ( SK ,,Julisa“), antras M. Babinskas ( Gėluva), o trečias liko S. Zavadskis iš Liučiūnų komandos.

Baudų metimų konkurse pirmas dvi vietas užėmė SK ,,Julisa“ komandos krepšininkai A. Siriūnaitis ir A. Gružinskas, o trečiąją A. Rupeika iš Gėluvos komandos.