Ariogališkiai šauniai pradėjo naują sportinių šokių sezoną

 Jau 25-tą kartą spalio pirmą savaitgalį Garliavos sporto ir kultūros centre įvykusios tarptautinės sportinių šokių varžybos „Rudens taurė – 2019“ buvo itin sėkmingos Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus šokėjams.

   Jaunimo ir suaugusiųjų B klasės grupėje nenugalimi buvo Domantas Mūras ir Ieva Matulevičiūtė. Lotynų Amerikos šokių programoje varžėsi 13 porų, o klasikinių šokių – 9 poros ir abiejose programose arbitrai skyrė pirmąją vietą. Pasaulio reitingo varžybose tarp 29 aukščiausios klasės duetų iš Lietuvos ir įvairių užsienio šalių Domantas ir Ieva užėmė aukštą 7-ą vietą.

   Jaunių II E6 klasėje įveikę atrankinį turą ir patekę į finalą tarp 13 dalyvavusių porų, Dovydas Dabašinskas ir Gabija Milašauskytė užėmė 6-ą vietą.

   Labai sėkmingai pirmose šio sezono varžybose pasirodė vaikų grupės šokėjai Martynas Minkevičius ir Rugilė Bartkutė – tarp 21 dalyvavusios poros užimta antroji vieta.

   Jauki, šilta salė, solidi vertinimo komisija vertė susikaupti ir parodyti savo meistriškumą visus varžybų dalyvius. Abi varžybų dienas dalyvavo per 600 porų iš 10 pasaulio valstybių, kurias vertino 21 užsienio arbitras iš 15 šalių bei 30 arbitrų iš Lietuvos.

   Pasaulio reitingo jaunimo ir suaugusiųjų grupės finalininkai džiaugėsi firmos „Bauer“ dovanomis, o vaikų grupės šokėjai buvo apdovanoti taurėmis ir saldžiomis UAB „Naujasis Nevėžis“ ir AB „Kauno grūdai“ dovanomis.

Mokytoja Liudmila Bankauskienė