Ar mažame bute auginti tris vaikus – jau nusikaltimas: politikų nuomonės išsiskyrė

Neseniai naujienų portale lrytas.lt aprašyta vienoje šeimoje susiklosčiusi situacija, kai inteligentiškų, išsilavinusių, puikiai vaikais besirūpinančių žmonių šeima sulaukė vaikų gerovės specialistų vizito vien dėl to, kad šeimos gydytoja paskundė, jog jie gyvena mažame būste.

Du suaugusieji, du mokyklinio amžiaus vaikai ir kūdikis gyvena 18 kvadratinių metrų ploto bute. Nors šeima patikino gydytoją, kad vasarą ketina kraustytis į erdvesnį būstą, pradėtas tyrimas, kurio metu apklausti kaimynai ir pedagogai.

Po to prasidėjo kursų ir pagalbos siūlymas, o galiausiai po atlikto tyrimo konstatuota, kad nors gyvenamasis plotas nedidelis, vaikai prižiūrimi tinkamai.

Diskutuodami apie šią situaciją internautai pasidalijo į dvi stovyklas: vieni teigė, kad pranešdama apie tai, kokiame mažame bute gyvena šeima, medikė pasielgė tinkamai ir taip parodė savo susirūpinimą sąlygomis, kuriomis auga vaikai, kiti teigė, kad valstybės institucijos turėtų galvoti apie tai, kaip pagelbėti šeimai, o ne trukdyti, ypač tai atvejais, kai padėti niekuo negali.

Naujienų portalo lrytas.lt kalbintų politikų nuomonės taip pat išsiskyrė.

A.Sysas: „Gydytoja pasielgė teisingai“

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2018/12/29/news/ar-mazame-bute-auginti-tris-vaikus-jau-nusikaltimas-politiku-nuomones-issiskyre-8697930/?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy