Aptarti Šiluvos atlaidų organizaciniai klausimai

Savivaldybės mažojoje salėje vyko pasitarimas dėl Švč. Mergelės Marijos gimimo atlaidų (Šilinių). Šiemet rugsėjo 7–16 d. vyksiančiuose atlaiduose bus švenčiama 410 m. Mergelės Marijos pasirodymų Šiluvoje sukaktis, Trakų Dievo Motinos, Lietuvos Globėjos, metai ir Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis.

   Su Savivaldybės vadovais meru Algirdu Griciumi, vicemere Gitana Rašimiene, administracijos direktoriumi Liudu Kavaliausku ir jo pavaduotoju Gyčiu Šulinsku aptarti Šilinių atlaidų organizacinių klausimų atvyko garbingi svečiai – Kauno arkivyskupas metropolitas Lionginas Virbalas SJ ir Kauno arkivyskupijos kurijos Sielovados programų koordinatorė Vaida Spangelevičiūtė-Kneižienė. Pasitarime taip pat dalyvavo Šiluvos parapijos klebonas Erastas Murauskas, Šiluvos seniūnijos seniūnas Juozas Šlepas, Tytuvėnų regioninio parko, UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“, Raseinių rajono policijos komisariato, VšĮ Raseinių rajono greitosios medicinos pagalbos stoties atstovai.

   Savivaldybės vadovai su svečiais iš Kauno arkivyskupijos bei minėtųjų tarnybų atstovais aptarė atlaidų organizacinius klausimus, išsakė savo pastabas, pageidavimus ir sutarė bendradarbiauti, kad atlaidai vyktų sklandžiai.

   Švč. Mergelės Marijos gimimo atlaidų (Šilinių) programa http://www.siluva.lt/?id=24

Šaltinis: Raseinių rajono savivaldybė