Apsivalymas Raseiniuose tęsiamas: sulaikytas tarybos narys Romaldas Zubiela

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai ketvirtadienį sulaikė Raseinių tarybos narį Romaldą Zubielą, įtariant jį papirkimu.

Tai BNS patvirtino STT atstovė spaudai Renata Endružytė.

R. Zubiela yra buvęs „darbietis“, šiuo metu vadovaujantis Raseinių krašto ateities sąjūdžiui „Rasai“, jis taip pat yra bendrovės „Rodarta“ vadovas.

Raseinių rajono mero Algirdas Gricius ketvirtadienį BNS teigė, jog R. Zubielą pareigūnai išsivežė išsikvietę iš etyvirtadienį vykstančio tarybos posėdžio.

Meras sakė numanantis, dėl ko buvo sulaikytas R. Zubiela.

„Šis tarybos narys ilgą laiką buvo Kaimo reikalų komiteto pirmininkas. Ir dėl lėšų svarstymo, dėl įvairių klausimų, susijusių su žemės tvarkyba, teritorijų planavimu ir, ko gero, su tuo prieš tai prasidėjusiu tyrimu gali būt susijęs“, – teigė Raseinių rajono meras.

Anot A. Griciaus, STT pareigūnai per savivaldybės darbuotojus tarybos posėdžio metu paprašė pakviesti už durų R. Zubielą. Pasak mero, pareigūnai net nebuvo užėję į posėdžio salę.

Daugiau skaitykite: https://www.lzinios.lt/Gimtasis-krastas/apsivalymas-raseiniuose-tesiamas-sulaikytas-tarybos-narys-romaldas-zubiela/277011
© Lietuvos žinios