Aktyvių raseiniškių iniciatyva „Kalėdos Raseiniuose“ ieško verslininkų paramos

  Liepos 8 d. startavo aktyvių raseiniškių iniciatyva „Kalėdos Raseiniuose“, kurią globoja Raseinių rajono savivaldybė. Iniciatyva siekia, kad prie miesto puošybos prisidėtų ir verslininkai, ir ūkininkai, ir pavieniai žmonės.

   „Kalėdos Raseiniuose“ iniciatorius Vilius Stankevičius džiaugiasi, kad ilgai brandinta idėja pagaliau virsta kūnu.

   „Ši idėja galvoje sukosi dar nuo 2017 m., tačiau dėl vykusių savivaldos rinkimų, visas idėjas realizuoti buvo per daug sudėtinga. Džiaugiuosi, kad šiemet Savivaldybė sutiko globoti ir įgyvendinti šį projektą. Kartu su Raseinių rajono kultūros centro dailininke-scenografe Renata Lauraityte savanoriškai parengėme miesto puošybos planą (sąmata 23 000 Eur), tačiau Savivaldybė neturi pakankamai lėšų jo įgyvendinimui, todėl prašome verslininkų paramos,“ – apie idėją puošti miestą kalbėjo V. Stankevičius.

   Paramą skyrusios įmonės, joms sutikus, bus reklamuojamos Raseinių miesto eglės įžiebimo renginio metu, spaudoje, naujienų portaluose. Visą kalėdinį laikotarpį prie miesto eglės bus matomi paramą skyrusių įmonių logotipai.

   Iš verslininkų skiriamos paramos ir Raseinių rajono savivaldybės biudžeto lėšų galime kardinaliai pertvarkyti Raseinių miesto kalėdinius papuošimus bei kurti jaukesnes miesto erdves: 

• planuojama turimas dekoracijas perkelti į kitas, labiau miesto architektūrą atitinkančias erdves (autobusų stotis, Raseikos parkas, Žemaičio aikštė, Vytauto Didžiojo g., V. Kudirkos g., Dubysos g.);

• centrinę miesto dalį puoš architektūrai būdingos nuomojamos stulpų apšvietimo dekoracijos (Vilniaus g., Maironio g.);

• dalis dekoracijų bus gaminama pagal užsakymą (šviečiančios arkos Maironio parke);

• Nepriklausomybės gynėjų aikštę papuoš karkasinė miesto eglė;

• Maironio parke sumontuota garso sistema bus pritaikyta nuolatiniam naudojimui (parke gros muzika).

Paramos teikimas

   Komunikacijos priemonėse, stenduose, renginių metu, reklaminėje medžiagoje projektą parėmusios įmonės bus reklamuojamos atsižvelgiant į skirtos finansinės paramos dydį: 

• Generalinis rėmėjas – 3000 Eur parama ir daugiau

• Pagrindinis rėmėjas – 1000 Eur ir daugiau

• Rėmėjas – iki 1000 Eur.

   Įmonės, sutikusios teikti paramą, turės pasirašyti paramos teikimo sutartį ir pervesti lėšas į Raseinių rajono savivaldybės administracijos paramos sąskaitą.

   Paramą suteikę juridiniai asmenys ir ūkininkai, turintys žemės ir nekilnojamojo turto arba nuomojantys valstybinę žemę, vadovaujantis Mokesčių lengvatų teikimo tvarkos aprašu, gali teikti prašymą mokestinėms lengvatoms gauti.

   Jei norite paremti iniciatyvą ir taip prisidėti prie jaukesnės miesto aplinkos kūrimo, kreipkitės tel. 8 628 36 106.