Adventinė popietė Gruzdiškėje

Pirmąjį Advento sekmadienį, gruodžio 2 d., į jaukią Adventinę popietę susirinko Gruzdiškės ir aplinkinių apylinkių gyventojai.

Adventinę popietę pradėjome ramiu pasisveikinimu ir eilėmis. Juk tik nuo mūsų pačių priklauso, kiek gerumo priimsime, kiek gerumo atiduosime ir ar gera bus mums patiems bei aplinkiniams gyventi.

KB „Gruzdiškė“ pirmininkė Adventinės popietės dalyvius pasveikino ir apdovanojo suvenyrais, linkėjo gerų artėjančių metų. Popietę vedė Gruzdiškės kaimo žiburys – Regina Petrauskienė, kuri kartu su Raseinių neįgaliųjų draugijos ansambliu „Gaja“ sukūrė jaukią, įdomią, tradicijomis apipintą, nepakartojamą nuotaiką. Jai padėjo jdraugijos pirmininkė Janina Stasiulevičienė. Nuostabias Adventines giesmes atliko ir Raseinių rajono kultūros centro Gruzdiškėje vokalinis moterų ansamblis „Aušrinė“, kuriam vadovauja nauja vadovė Jolita Pužaitienė.

Širdingai dėkojame visiems atėjusiems ir atvėrusiems širdis! Linkime ramaus ir šilto Adventinio laikotarpio bei nuostabių artėjančių Šv. Kalėdų ir Naujųjų Metų!

Teksto autorė: Raseinių rajono kultūros centro kultūrinių renginių organizatorė Gruzdiškėje Inga Vasiliauskienė

Nuotraukos Ingos Vasiliauskienės