A. Veryga pasisakė apie raginimus per Kalėdas nedovanoti vaikams saldainių

.Bauro nuotr. 

Kilus triukšmui po to, kai Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) darbuotojai išsiuntė tėvams raginimus per Kalėdas nedovanoti saldumynų, savo nuomonę apie tai pasakė ir pats sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

Ministras pasmerkė raginimus išsiuntusio savo pavaldinio žingsnį, kaip neatsakingą ir be reikalo sukėlusį nerimą tėveliams ir vaikams.

Primename, kad portalas lrytas.lt lapkričio 16 dieną rašė, kaip tėvai sutriko, gavę štai tokį Sveikatos apsaugos ministerijos atstovo laišką dėl saldainių vartojimo Kalėdų metu: „Norima atkreipti dėmesį, kad artėja Kalėdos ir vaikų ugdymo įstaigose padidėja saldainių vartojimas, norima priminti, kad į ugdymo įstaigą nedera nešti saldainių. Nes Lietuvos vaikai ir taip suvartoja cukraus vidutiniškai 4 kartus daugiau nei rekomenduoja PSO. Atitinkamai turi būti apgalvotos ir Kalėdų Senelio dovanos“.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/sveikata/medicinos-zinios/2018/11/26/news/a-veryga-pasisake-apie-raginimus-per-kaledas-nedovanoti-vaikams-saldainiu-8364912/?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy