„Rasai“ svečiuose netikėtai lengvai susitvarkė su „Palanga“

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mezon-NKL čempionate Palangos „Palangos“ ekipai nepavyko iškovoti septintosios pergalės. Povilo Šakinio auklėtiniai namuose 66:90 (12:23, 21:17, 21:25, 12:25) nusileido Raseinių „Rasams“, kurie iškovojo jau vienuoliktąją pergalę.

Mačą kiek sėkmingiau pradėję svečiai įpusėjus ketvirčiui pirmavo keturiais taškais (8:12). Iki kėlinio pabaigos „Palanga“ taip ir nepasivijo varžovų, o paskutinę sekundę Giedriaus Stankevičiaus pataikytas dvitaškis padidino „Rasų“ pranašumą iki dviženklės ribos – 23:12.

Antrasis ketvirtis prasidėjo penkiais iš eilės raseiniškių taškais (28:12). Visgi aikštelės šeimininkai surengė spurtą ir sumažino deficitą iki devynių taškų (19:28). Likus žaisti kiek mažiau nei tris minutes, skirtumas sumažėjo iki penkių taškų (30:35).

Prabėgus penkioms minutėms trečiajame kėlinyje „Palanga“ beveik pasivijo varžovus (47:48). Visgi „Rasai“ sugebėjo dar kartą nutolti ir prieš lemiamą ketvirtį turėti 11 taškų pranašumą – 65:54.

Paskutiniame kėlinyje svečiai dar labiau nutolo (75:57). Per likusias minutes „Palanga“ nesukūrė stebuklo ir patyrė devintąją nesėkmę – 66:90.

„Palanga“: Antanas Bertašius 23, Kadeemas Greenas 17 (10 atk. kam.), Vitalijus Kozys 10.

„Rasai“: Šarūnas Vingelis 24, Giedrius Stankevičius 16, Andrius Aleksandrovas 14.