Įvertino jauną pedagogą – ant pakylos lipo ir Australijoje dirbęs mokytojas

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje ministras Algirdas Monkevičius paskelbė naują švietimo reformos pradininkės, mokslininkės Meilės Lukšienės premijos laureatą. Premiją komisija šiemet skyrė Raseinių Šaltinio progimnazijos istorijos mokytojui Arnui Zmitrai.

„Įkvepianti laureato biografija – viena iš sėmės istorijų, nuostabu, kad šis jaunas mokytojas taip įsipareigojęs savo kraštui, prisideda prie jo klestėjimo, o jo pagalba užsienio lietuviams galbūt paskatins grįžti ne vieną tautietį“, – sveikindamas premijos laureatą sakė ministras Algirdas Monkevičius.

Jis pridūrė, kad kasmet skirdami Meilės Lukšienės premiją jaunam mokytojui ją pagerbiame pačiu geriausiu būdu.

Arnas Zmitra, 2012 metais baigęs Raseinių Šaltinio vidurinę mokyklą, Vilniaus universitete studijavo kultūros istoriją ir antropologiją, kaip gretutinę studijų kryptį pasirinkdamas ir pedagogiką, taip pat baigė kultūros ir turizmo studijas VDU ir gijo paveldosaugos magistro diplomą.

Studijuodamas ketvirtame kurse pedagoginę praktiką atliko Romos lituanistinėje mokykloje „Bitutė“, pernai dirbo Australijos Melburno lituanistinėje mokykloje.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2019/10/02/news/ivertino-jauna-pedagoga-ant-pakylos-lipo-ir-australijoje-dirbes-mokytojas-12042443/