Badmintono turnyras ,,VASARA 2024“

Birželio 6 dieną Raseinių kūno kultūros ir sporto centro sporto salėje vyko badmintono turnyro ,,Vasara 2024“ varžybos.

Varžybos vyko įvairaus pajėgumo merginų ir vaikinų grupėse, kuriose dalyvavo 35 jaunieji sportininkai. Po atkaklių kovų mišraus dvejeto ,,A“ grupės varžybų nugalėtojais tapo Rusnė Stoškutė ir Nojus Alijauskas, 2-ąją vietą iškovojo Greta Šukutytė ir Nojus Danusas, o 3-ąją vietą laimėjo Loreta Radavičiūtė ir Dovydas Siniakovas.

Merginų ,,B“ grupėje 1-ąją vietą iškovojo Ugnė Tamulytė, 2-ąją vietą laimėjo Ugnė Smilgevičiūtė, o 3-ąją vietą laimėjo Augustė Bereišaitė. Vaikinų ,,B“ grupės varžybose 1-ąją vietą iškovojo Emilis Valinčius, 2-ąją vietą laimėjo Tomas Songaila, o 3-ąją vietą laimėjo Pijus Jančauskas.

Mergaičių ,,C“ grupės vieneto varžybose 1-ąją vietą laimėjo Smiltė Pakusaitė, 2-ąją vietą – Meda Piekutė, o 3-ąją vietą laimėjo Ema Jančauskaitė. Berniukų ,,C“ grupės vieneto varžybose 1-ąją vietą laimėjo Nazar Kravec, 2-ąją vietą laimėjo Oskaras Kantautas ir 3-ąją vietą Matas Navakauskas.

Mergaičių ,,D“ grupės vieneto varžybose 1-ąją vietą laimėjo Gabija Lisankaitė, 2-ąją vietą – Margarita Griciūtė, o 3-ąją vietą laimėjo Elzė Lukoševičiūtė.